LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candlestick 13878388
nr 1387 8388
CANDLESTICK
wood. Height: 71, wear, damages.
Trä. Höjd: 71 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 800
Monday Mars 29 2021
at 18:25:36
100 kr
250 kr
450 kr
350 kr
400 kr
(RESERVE NOT MET)
450 kr
450 kr
(RESERVE NOT MET)
700 kr
6
600 kr
700 kr (Robot)
6
6